Marcin Marusiński

radca prawny

Wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę OIRP w Łodzi pod numerem ŁD-M-1936. Od wielu lat prowadzi kancelarię pomagając osobom fizycznym, które na swej życiowej drodze muszą zetknąć się z sądem oraz obsługując podmioty gospodarcze tak z sektora prywatnego, jak i publicznego.
[Więcej >>>]

Wygraj z ZUS

O mnie

Potrzeba niezależności, wizja stworzenia własnego środowiska pracy oraz podążania na przekór utartym schematom skłoniły mnie do założenia kancelarii w małym mieście. To tutaj od samego początku mogłem podejmować się prowadzenia spraw przeciwko z pozoru silniejszym.

Do tego grona powszechnie zalicza się organy administracji publicznej. Pomoc Klientom odczuwającym niejednokrotnie lęk i stres związany ze sporem z takimi podmiotami uczy pokory i racjonalnej oceny szans przed podjęciem się sprawy. Daje jednak dużą satysfakcję przy każdej wygranej.

Prowadzę obsługę prawną przedsiębiorców i wspieram ich w bataliach administracyjnych i gospodarczych. Pomagam zwykłym ludziom w ich najbardziej ważkich kwestiach życiowych. Do takich niewątpliwie zalicza się uzyskanie prawa do emerytury pomostowej. Chodzi o osoby legitymujące się do tego odpowiednim stażem pracy w tzw. warunkach szczególnych, którym ZUS odmówił tego prawa.

Prowadzę w kancelarię w Opocznie tj. na pograniczu trzech województw – łódzkiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego. Żyję tutaj od lat ale urodziłem się, wychowałem i wykształciłem w Łodzi. Dzięki temu mam szeroką znajomość specyfiki i potrzeb każdego z moich Klientów, stanowiąc swego rodzaju pomost pomiędzy tzw. Polską powiatową a Polską dużych aglomeracji.

Działam przede wszystkim na obszarze okręgów sądowych: łódzkiego, piotrkowskiego, kieleckiego i radomskiego. Nie wyklucza to spraw spoza ww. obszaru.

Zapraszam Cię do kontaktu, jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie swojej pomostówki. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt >>

Marcin  Marusiński
radca prawny

***